Vetro base (DC, AR)

Vetro Декоративне покриття

Декоративне покриття зі скляними сферичними наповнювачами і легким перламутровим відблиском, володіє світловідбиваючим ефектом.

Застосування: Оздоблення поверхні стін, стель і елементів декору внутрішніх приміщень.

Підготовка поверхні: поверхня повинна бути міцна, гладка, не пильна, не обсипатися. Як матеріал для підготовки поверхні рекомендується застосовувати якісну фінішну шпаклівку.

Нанесення: на підготовлену поверхню, за допомогою валка в два шари нанести кварцеву фарбу – основу «Pittura al quarzo» (ТМ Ferrara Рaint ). Після висихання на основу нанести декоративне покриття «Vetro» в один – два шари. Кількість шарів залежить від техніки нанесення і бажаного результату. Перед нанесенням матеріал необхідно ретельно перемішати

Температура при нанесенні: наносити в температурному діапазоні від +5 до +30°С і відносній вологості не більше 80%.

Розбавлення водою: продукт готовий до використання.

Використовуваний інструмент: широкий м’якийпензель.

Час висихання: покриття сухе на поверхні – 6 годин, повний процес полімеризації плівки не менше 7 днів при температурі не менше +5 ° С.

Умови експлуатації: після повної полімеризації, покриття може піддаватися легкому вологму прибиранню неабразивними засобами .

Витрата матеріалу: 7-9 м2/л.

Бази: “AR” – срібляста, “DC” – золотистий хамелеон

Кольори: матеріал тонується пігментами в бажані відтінки відповідно кольоровій карті.

Щільність: 1000см3 = 1200 гр

Фасовка: 5л

Термін та умови зберігання: зберігати у фірмовій упаковці не піддаючи її дії прямих сонячних променів при ᵼ від +5 до +30°С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на упаковці.

Склад: Вода, перламутрові пігменти, сферичний скляний наповнювач, функціональні, бактерицидні, згущуючи добавки, акрилова дисперсія.

Код продукту: 20.30.11

Свідоцтво про держ. реєстрацію: ТУ У 20.3-38092260-001:2012

Виробник: ТОВ «Феррара Груп»

Охорона праці: продукт не класифікований як небезпечний див. гігієнічний висновок № 05.03.02-04/121216 від 07.12.12, протокол експертизи № 11376 від 03.12.12р . Не містить такі важкі метали як, хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, хлорвміщуючі розчинники. Не спостерігається небезпечної для здоров’я полімеризації. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промити їх водою. Не допускати потрапляння в каналізацію, водойми і на грунт.