VERTIGO

Vertigo

Vertigo – продукт на базі акрилових смол і водної емульсії з додаванням мармурової крихти різного калібру і загусників високої якості, що додають продукту такі характеристики: пластичність, паропроникність, стійкість до лужного середовища, відмінна адгезія з поверхнею. За допомогою VERTIGO можна отримати чудові естетичні ефекти при простоті нанесення.


Технологія нанесення та коротка характеристика продуктів:
Перший шар FISSATIVO ACRILICO 1:10
Другий шар VERTIGO
Третій шар фінішного покриття: один з матеріалів CHIFFON CHIC FINE, CHIC, CHIC METAL, TRESOR або їх комбінації.


Тонування. Тонується VERTIGO і фінішне покриття

Декоративна штукатурка Vertigo

vertigo5
FISSATIVI ACRILICO 1:10 – високоякісний грунт-концентрат на акрилової основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки.
Стандартна фасовка 25 л *
Розведення: 1000% води.
Витрата: ок. 70 кв.м / 1 л концентрату
Нанесення: кисть або валик


VERTIGO- продукт на базі акрилових смол і водної емульсії з додаванням мармурової крихти різного калібру і загусників високої якості, що додають продукту такі характеристики: пластичність, паропроникність, стійкість до лужного середовища, відмінна адгезія до поверхні. За допомогою VERTIGO можна отримати чудові естетичні ефекти при простоті нанесення.
Стандартні стилі нанесення: Tweed, Devore, Drill, Piqet, Millerighe, Moire (представлені в каталозі)
Стандартна фасовка 8 і 24 кг *
Пастоподібний продукт. Базовий колір білий, тонується за системою Speedy2.
Розведення: готовий до застосування.
Витрата: 1 кв.м в один шар / 1-1,5 кг
Нанесення: нержавіючий шпатель і різноманітні інструменти для додання декоративних ефектів.


Фінішне покриття для додання ексклюзивності даному покриттю можна застосовувати такі декоративні матеріали та їх комбінації: CHIFFON, CHIC FINE, CHIC, CHIC METAL, TRESOR.


Відео нанесення декоративної штукатурки PLAISIR:

Ми допоможемо Вам підібрати декоративну штукатурку на будь-який смак та естетичні вподобання. В нас Ви можете придбати декоративну штукатурку для оздоблення своєї вітальні, коридору, кухні чи ванної кімнати. Наш салон ART FUSION знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.15 квітня, 6-а (пр-ня зав. ОРІОН біля заправки ОККО). В нас ви можете побачити взірці та каталоги настінних декорів, підібрати колір та фактуру оздоблення.