TRESOR

ANTICA-SIGNORIA-TRESOR1

TRESOR – унікальна формула матеріалу дозволяє отримати ефект багатобарвної обробки з ефектом переливу. Зміна кольору матеріалу виходить під різним кутом огляду, типу і розташування джерела світла. Це ексклюзивне покриття з ефектом хамелеона, яке надає поверхні ексклюзивний дизайн і неповторний ефект. Декоративна штукатурка TRESOR найбільш вдало виглядає з точковим освітленням. Може використовуватися в якості декорування різних матеріалів.


Технологія нанесення та коротка характеристика продуктів:

Перший шар FISSATIVO ACRILICO 1:10
Другий шар FONDO TRESOR (TR01-TR12) або DECORGRIP
Третій шар TRESOR (ONICE, AMBRA, AMETISTA, AQUAMARINA, GIADA)


Тонування: тонується Fondo Tresor за каталогом TRESOR.

tresor
FISSATIVI ACRILICO 1:10 – високоякісний прозорий грунт-концентрат на акриловій основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки. Розводиться в пропорції 1:10 – на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту.
Стандартна фасовка 25 л
Розведення: 1000% води.
Витрата: ок. 70 м. Кв. / 1 л концентрату
Нанесення: кисть або валик


FONDO TRESOR – спеціально розроблений грунт для матеріалу TRESOR. Має матову, шорстку поверхню. Тонується в 12 стандартних кольорів TR01 – TR12.
Стандартна фасовка 3 кг
Витрата: 6-7 м. Кв. / 1 кг
Нанесення: кисть або губка


DECORGRIP – кварцовий грунт, застосовується в якості білої підкладки для подальшого нанесення фінішного шару TRESOR. Регулює вбираність поверхні, володіє хорошими властивостями адгезії. Має матову, шорстку поверхню.
Стандартна фасовка 14 л
Розведення: 10-15% води
Витрата: 8-10 м. Кв. / 1 л
Нанесення: кисть або валик


TRESOR – унікальна формула матеріалу дозволяє отримати ефект багатобарвної обробки з ефектом переливу. Зміна кольору матеріалу виходить під різним кутом огляду. типу і розташування джерела світла.
Стандартне фасування: 1,25 л
Витрата: 15-16 м. Кв. / 1 л
Нанесення: губка, валик або розпилювач


Відео нанесення декоративної штукатурки TRESOR:

Ми допоможемо Вам підібрати декоративну штукатурку на будь-який смак та естетичні вподобання. В нас Ви можете придбати декоративну штукатурку для оздоблення своєї вітальні, коридору, кухні чи ванної кімнати. Наш салон ART FUSION знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.15 квітня, 6-а (пр-ня зав. ОРІОН біля заправки ОККО). В нас ви можете побачити взірці та каталоги настінних декорів, підібрати колір та фактуру оздоблення.