Struttura

Декоративна штукатурка

Декоративна рельєфна моделююча маса.

Область застосування: Оздоблення поверхні стін, стель і елементів декору внутрішніх приміщень.

Підготовка поверхні: поверхня повинна бути міцна, не крихка, не обсипатися. Ступінь якості площині і шорсткості поверхні визначає техніка нанесення декоративної маси.

Нанесення: на підготовлену поверхню, за допомогою валика або кисті нанести кварцовий грунт «Primer Quarzo» або «Pittura al Quarzo» (ТМ Ferrara Рaint). На висохлий грунт нанести декоративну масу в один – два шари, створюючи необхідний візерунок. Кількість шарів і вживаний інструмент залежить від техніки нанесення і бажаного результату.

Температура при нанесенні: наносити в температурному діапазоні від +5 до +35 ° С і відносній вологості не більше 70%.

Розведення: продукт готовий до використання, при необхідності можна розбавити водою не більше 10%, у випадку, якщо необхідно зберегти міцність – розбавити засобом Penetrazione Adessivo (концентрат розбавляється водою у співвідношенні 1: 3,1: 4), отриманим розчином розбавляється декоративна маса Struttura до потрібної консистенції. В якості фінішного і декоративного шару рекомендується використовувати декоративний матеріал «Finitura Strato» (ТМ Ferrara Рaint), який буде також нести і захисну функцію.

Використовуваний інструмент: гладилка з нержавіючої сталі або пластику, кисть, валик, тампон, губка.

Час висихання: 4 – 12 годин, залежно від товщини шару

Умови експлуатації: зносостійкість даного покриття визначає фінішний шар.

Витрата матеріалу: 1 – 3 м2 / кг залежно від способу нанесення.

Кольори: піддається колеровці або колір готової поверхні визначає фінішне покриття.

Фасовка: 15кг

Термін та умови зберігання: зберігати у фірмовій упаковці не піддаючи її дії прямих сонячних променів при ᵼ від +5 до +35 – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на упаковці.

Склад: Вода, мінеральні наповнювачі, функціональні, бактерицидні, загущуючі добавки, акрилова дисперсія.

Свідоцтво про держ. реєстрації: ТУ У 20.3-38092260-001: 2 012

Виробник: ТОВ «Феррара Груп»

Охорона праці: продукт не класифікований як небезпечний. див. гігієнічний висновок № 05.03.02-04 / 121216 від 07.12.12, протокол експертизи № 11376 від 03.12.12г. Не містить такі важкі метали як, хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, хлорвміщуючі розчинники. Не спостерігається небезпечної для здоров’я людини полімеризації. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промити їх водою. Не допускати потрапляння в каналізацію, водойми і на грунт.