PLAISIR

Plasir

Plaisir – декоративна штукатурка для оздоблення інтер’єру з ефектом матового оксамиту. Ідеально підходить для використання в спальнях, вітальнях, дитячих кімнатах. Завдяки срібній, золотій і мідній базі, кінцевий декоративний ефект набуває додаткової ексклюзивності.


Технологія нанесення та коротка характеристика продуктів:
Перший шар FISSATIVO ACRILICO 1:10
Другий шар BIANCO PURO
3,4-ий шар PLAISIR


Тонування. Тонується за каталогом Elite Seta.

plaisir
FISSATIVI ACRILICO 1:10 – високоякісний прозорий грунт-концентрат на акриловій основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки. Розводиться в пропорції 1:10 – на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту.
Стандартна фасовка 25 л
Розведення: 1000% води.
Витрата: ок. 70 м. Кв. / 1 л концентрату
Нанесення: кисть або валик


BIANCO PURO – високоякісна водоемульсійна акрилова фарба-грунт. Володіє хорошими властивостями адгезії, чудовими покрівельними властивостями, утворює однорідний кольоровий фон для подальшого нанесення CHIFFON. Тонується в колір, згідно маркування в каталозі CHIFFON С100 – З 347. Обов’язкове розведення водою в зазначених пропорціях.

Стандартна фасовка 14 л
Розведення: 40-50% води.
Витрата: 12 -14 м. Кв. в один шар / 1 л
Нанесення: поролоновий валик


Plaisir – матеріал для декоративного оздоблення інтер’єру з ефектом оксамиту.

Стандартна фасовка 15 кг
Тонуються база SILVER
Витрата: 5 м. Кв. / 1 кг.
Нанесення: пластикова терка


Відео нанесення декоративної штукатурки PLAISIR:

Ми допоможемо Вам підібрати декоративну штукатурку на будь-який смак та естетичні вподобання. В нас Ви можете придбати декоративну штукатурку для оздоблення своєї вітальні, коридору, кухні чи ванної кімнати. Наш салон ART FUSIONзнаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.15 квітня, 6-а (пр-ня зав. ОРІОН біля заправки ОККО). В нас ви можете побачити взірці та каталоги настінних декорів, підібрати колір та фактуру оздоблення.