Pietra Lucida

Pietra Lucida декоративна штукатурка

Натуральна декоративна штукатурка на основі вапна, за допомогою якої можна досягти різноманітних ефектів, а також надати поверхні видуполірованого каменя.

Застосування: Оздоблення поверхні стін, стель і елементів декору всередині приміщень.

Підготовка поверхні: Якість підготовки поверхні визначається обраною технікою нанесення.

Нанесення: на підготовлену поверхню з рівномірнимвологопоглинанням, за допомогою металевої гладилки, валка, пензля нанести штукатурку Pietra Lucida (ТМ Ferrara Рaint) в 1шар. Після висихання, металевою гладилкою нанести 2-й тонкий шар матеріалу, поліруючи його у сирому стані. Залежно від якості полірування буде збільшуватися ступінь глянцю на поверхні. Для досягнення натурального глибокого глянцю поверхні, необхідно наносити і продавлювати другий шар 2 рази по «мокрому», поліруючи його в процесі висихання.

При використанні Pietra Lucida, як поліруючого шару в системі зі штукатурками Pietra, вона наноситься гладилкою з нержавіючої сталі в 1-2 шари, залежно від бажаного ефекту і ступеня гладкості основи. На гладкуоснову, матеріал можна наносити за допомогою валика, попередньо розведений водою на 15-25%, поліруючи в процесі висихання.

Температура при нанесенні: наносити в температурному діапазоні від +5 до +30°С і відносній вологості не більше 80 %.

Розбавлення водою: продукт готовий до використання, при необхідності можна розбавити водою. Кількість води визначається майстром, це залежить від необхідного ступеня в’язкості матеріалу для конкретного способу нанесення, використовуваного інструменту і бажаного ефекту.

Використовуваний інструмент: гладилка з нержавіючої сталі, валик, пензель, щітка.

Час висихання: 4 – 12 годин, в залежності від товщини шару

Умови експлуатації: зносостійкість даного покриття визначає фінішний шар.

Витрата матеріалу: 2 – 5 м2/кг залежно від способу нанесення.

Кольори: тонується пігментами в бажані відтінки відповідно кольоровій карті.

Фасовка: 15кг

Термін та умови зберігання: зберігати у фірмовій упаковці не піддаючи її дії прямих сонячних променів при ᵼ від +5 до +35 ° С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на упаковці.

Склад: Вода, вапно, мінеральні та мармурові наповнювачі, спеціальні натуральні добавки.

Код продукту: 20.30.11

Свідоцтво про держ. реєстрацію: ТУ У 20.3-38092260-001:2012

Виробник: ТОВ «Феррара Груп»

Охорона праці: продукт не класифікований як небезпечний див. гігієнічний висновок № 05.03.02-04/121216 від 07.12.12р., протокол експертизи № 11376 від 03.12.12р. Не містить такі важкі метали як, хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, хлорвміщуючі розчинники. Не спостерігається небезпечної для здоров’я полімеризації. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промити їх водою. Не допускати потрапляння в каналізацію, водойми і на грунт.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>