NUAGE

nuage

NUAGE – декоративний матеріал з ефектом пластівців, створений на основі акрилових смол, водної емульсії високої якості, природних пігментів і спеціальних добавок, завдяки яким він характеризується хорошою повітропроникністю, високою стійкістю до тертя, в’язкістю і стабільністю кольору.

NUAGE підходить для покриття внутрішніх стін. Дозволяє домогтися дуже багатого декоративного ефекту, а також забезпечити різні стилі декору в залежності від способу нанесення.

1

Технологія нанесення і коротка характеристика продуктів:

1-ий шар FISSATIVI ACRILICO 1:10
2-ий шар FONDO DAMASCATO
3-ий шар NUAGE


Тонування. Тонується по каталогу NUAGE.


FISSATIVI ACRILICO 1:10 – високоякісний прозорий грунт-концентрат на акриловій основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки. Розводиться в пропорції 1:10 – на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту.

Стандартне фасування 25 л
Розведення: 1000% води.
Витрата: ок. 70 м. Кв. / 1 л концентрату
Нанесення: кисть або валик


FONDO DAMASCATO – продукт на базі спеціальних акрилових смол, водної емульсії, високоякісних добавок, що додають йому такі властивості: високу адгезію до поверхні, хорошу повітро- і паропроникність.

Стандартне фасування 14 л.
Розведення: 30-35% води.
Витрата: 10 м.кв. / 1 л
Нанесення: кисть або валик


NUAGE – декоративний матеріал з ефектом пластівців, створений на основі акрилових смол, водної емульсії високої якості, природних пігментів і спеціальних добавок, завдяки яким він характеризується хорошою повітропроникністю, високою стійкістю до тертя, в’язкістю і стабільністю кольору.

Стандартне фасування 14 л
Витрата: 10 м. Кв. / 1л
Нанесення: кисть або валик


Відео нанесення декоративного покриття NUACE


Ми допоможемо Вам підібрати декоративну штукатурку на будь-який смак та естетичні вподобання. В нас Ви можете придбати декоративну штукатурку для оздоблення своєї вітальні, коридору, кухні чи ванної кімнати. Наш салон ART FUSION знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.15 квітня, 6-а (пр-ня зав. ОРІОН біля заправки ОККО). В нас ви можете побачити взірці та каталоги настінних декорів, підібрати колір та фактуру оздоблення.