Finitura Strato base (P, AR, AU, DC, OPACO)

декоративна штукатурка Finitura Strato

Декоративна напівпрозора лазур, з широким спектром перламутрових ефектів.

Застосування: Оздоблення поверхні стін, стель і елементів декору внутрішніх приміщень, може застосовуватися в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (крім місць постійного прямого впливу води). Є ефектним тонуючим і захисним шаром для декоративних штукатурок «Pietra», «Pietra Lucida» (ТМ Ferrara Рaint), може використовуватися як самостійне покриття, яке наноситься на фонову фарбу «Fondo Ferrara» (ТМ Ferrara Рaint), а також в якості фінішного покриття для інших декоративних штукатурок.

Підготовка поверхні : поверхня, на яку наноситься матеріал, повинна бути суха і не пильна. На сильно поглинаючі поверхні (вапняні штукатурки тощо) рекомендовано використовувати засіб глибокого проникнення, що має закріплюючі властивості «Penetrazione Adesivo» (ТМ Ferrara Рaint)спосіб застосування див в ТС Penetrazione Adesivo.

Нанесення як самостійне покриття: на висохлу фонову фарбу «Fondo Ferrara» (ТМ Ferrara Рaint)нанести «Finitura Strato» формуючи бажаний візерунок. Малюнок залежить від використовуваного інструменту. Кількість шарів – необмежена. Чудовий декоративний ефект дає накладення одного кольору на інший або їх комбінація в момент нанесення і т.п.

Нанесення в якості декоративного шару на структурні штукатурки: Метод нанесення матеріалу і його розведення водою визначається майстром, залежно від бажаного ефекту.

Температура при нанесенні: наносити в температурному діапазоні від +5 до +30°С і відносній вологості не більше 80 %.

Розбавлення водою: продукт готовий до використання, при необхідності можна розбавити водою, але не більше 150%. Кількість води визначається майстром, залежно від необхідного ступеня в’язкості матеріалу для конкретного способу нанесення, використовуваного інструменту і бажаного ефекту.

Використовуваний інструмент : пензель, валок, тампон, губка, щітка «1000 ліній», шпатель, гладилка з нержавіючої сталі або пластика, різний інструмент для створення декоративних ефектів.

Час висихання: покриття сухе на поверхні – 2-12 годин залежно від шару, повний процес полімеризації плівки не менше 7 днів при температурі не менше +5°С.

Умови експлуатації: після повної полімеризації, покриття може піддаватися вологому прибиранню неабразівним засобами.

Витрата матеріалу: 6 -15 м2 / л залежно від способу нанесення.

Бази : ” P ” – перлова, сірувато- кремова. ” AR ” – срібляста. ” AU ” – золота. “DC ” – перлова, зі світлим золотистим відливом , хамелеон. ” OPACO ” – шовковисто- матова прозора.

Кольори: матеріал тонується пігментами в бажані відтінки згідно колірній карті

Щільність: 1000см3 = 1050 гр

Фасовка: 5л

Термін та умови зберігання: зберігати у фірмовій упаковці не піддаючи її дії прямих сонячних променів при ᵼ від +5 до +30 ° С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на упаковці.

Склад: Вода, перламутрові пігменти, функціональні, бактерициднідобавки, акрилова дисперсія.

Код продукту: 20.30.11

Свідоцтво про держ. реєстрацію: ТУ У 20.3-38092260-001:2012

Виробник: ТОВ «Феррара Груп»

Охорона праці: продукт не класифікований як небезпечний . см гігієнічний висновок № 05.03.02-04/121216 від 07.12.12 , протокол експертизи № 11376 від 03.12.12г . Не містить такі важкі метали як , хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, хлорвміщуючі розчинники. Не спостерігається небезпечної для здоров’я полімеризації. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промити їх водою. Не допускати потрапляння в каналізацію , водойми і на грунт.