Ferrara base (S, DC)

декоративна штукатурка ferrara

Декоративне покриття з перламутровими пігментами, що імітує поверхню, драпіровану шовковою тканиною.

Застосування: Оздоблення поверхонь стін, стель і елементів декору внутрішніх приміщень.

Підготовка поверхні: поверхня повинна бути міцна, рівна, гладка, не пильна, не обсипатись. Як матеріал для підготовки поверхні рекомендується застосовувати якісну фінішну шпаклівку .

Нанесення: на підготовлену поверхню, за допомогою валка в два шари нанести фонову фарбу «Fondo Ferrara» (ТМ Ferrara Рaint). Після висихання фонової фарби нанести декоративне покриття Ferrara в один – два шари. Кількість шарів і вживаний інструмент залежить від техніки нанесення і бажаного результату.

Температура при нанесенні: наносити в температурному діапазоні від +5 до +30°С і відносній вологості не більш 80%.

Розведення водою: продукт готовий до використання, при необхідності можна розбавити водою, але не більше 30%. Кількість води визначається майстром, залежно від необхідного ступеня в’язкості матеріалу для конкретного способу нанесення, використовуваного інструменту і бажаного ефекту.

Використовуваний інструмент: гладилка з нержавіючої сталі або пластика, кисть, валок, тампон, губка.

Час висихання: покриття суха на поверхні – 2 години, повний процес полімеризації плівки не менше 7 днів при температурі не менше +5°С.

Умови експлуатації: після повної полімеризації, покриття може піддаватися легкому вологому прибиранню неабразивними засобами.

Витрата матеріалу: 6-9 м2/л залежно від способу нанесення.

Бази: “S” – перлова сірувато-кремова; «DC» – перлова із золотим відливом.

Кольори: матеріал тонується пігментами в бажані відтінки згідно колірній карті.

Щільність: 1000см3 = 1200 грам

Фасовка: 5л

Термін та умови зберігання: зберігати у фірмовій упаковці не піддаючи її дії прямих сонячних променів при ᵼ від +5 до +30°С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на упаковці.

Склад: Вода, перламутрові пігменти, функціональні, бактерицидні добавки, акрилова дисперсія.

Код продукту: 20.30.11

Свідоцтво про держ. реєстрацію: ТУ У 20.3-38092260-001:2012

Виробник: ТОВ «Феррара Груп»

Охорона праці: продукт не класифікований як небезпечний див. гігієнічний висновок № 05.03.02-04/121216 від 07.12.12, протокол експертизи № 11376 від 03.12.12р. Не містить такі важкі метали як, хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, хлорвміщуючі розчинники. Не спостерігається небезпечної для здоров’я полімеризації. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промити їх водою. Не допускати потрапляння в каналізацію, водойми і на грунт.