ELITE GRASSELO

Elit Grasselo

Elite Grassello – венеціанська штукатурка, продукт на основі натурального вапна з додаванням спеціальних акрилових смол, водної емульсії, високоякісних добавок, що додають йому такі властивості: високу адгезію до поверхні, хорошу повітро- і паропроникність.

Венеціанська штукатурка – глянцеве покриття, що імітує полірований камінь природного походження. Справжня венеціанка забезпечує стіни неповторним мармуровим світінням. В даний час існує велика кількість способів нанесення суміші, кожен спосіб надає індивідуальний ефект. Нанесення венеціанської штукатурки є складним процесом, який вимагає високого професіоналізму. Венеціанська штукатурка володіє унікальною технологією, що дозволяє отримувати покриття різноманітних кольорів, відтінків, відтворювати оригінальні малюнки.


Технологія нанесення і коротка характеристика продуктів:

1-ий шар FISSATIVI ACRILICO 1:10
2-ий шар FONDO DAMASCATO
3-ий шар ELITE
4-ий шар CERA PROTTETIVA


Тонування. Тонується ELITE Grassello по каталогу Linea Elite.

Венеціанська штукатурка

FISSATIVI ACRILICO 1:10 – високоякісний прозорий грунт-концентрат на акриловій основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки. Розводиться в пропорції 1:10 – на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту.

Стандартне фасування 25 л
Розведення: 1000% води.
Витрата: ок. 70 м. Кв. / 1 л концентрату
Нанесення: кисть або валик


FONDO DAMASCATO – продукт на базі спеціальних акрилових смол, водної емульсії, високоякісних добавок, що додають йому такі властивості: високу адгезію до поверхні, хорошу повітро- і паропроникність.

Стандартнe фасування 14 л.
Розведення: 30-35% води.
Витрата: 10 м.кв. / 1 л
Нанесення: кисть або валик


ELITE Grassello – вапняна венеціанська штукатурка з натуральних мінералів. Матеріал сприяє природному розподілу вологості, при цьому запобігаючи утворенню цвілі і бактерій на поверхні.

Стандартне фасування 18 кг.
Витрата: 0,6-0,8 кг / 1 м. Кв. в три шари
Нанесення: нержавіюча терка.


CERA PROTTETIVA, CERA DECORATIVA (SILVER / GOLD) – пастоподібний захисний віск. Це продукт, що складається з натуральних воскових сумішей з приємним запахом. Надає поверхні властивості водонепроникності, захист від жовтизни і стійкість до миття. Колір: прозорий, срібло, золото.

Стандартне фасування 1 л
Витрата: 30 м. Кв. / 1 л
Нанесення: тряпка

Відео нанесення декоративної штукатурки ELITE GRASSELO:

Ми допоможемо Вам підібрати декоративну штукатурку на будь-який смак та естетичні вподобання. В нас Ви можете придбати декоративну штукатурку для оздоблення своєї вітальні, коридору, кухні чи ванної кімнати. Наш салон ART FUSION знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.15 квітня, 6-а (пр-ня зав. ОРІОН біля заправки ОККО). В нас ви можете побачити взірці та каталоги настінних декорів, підібрати колір та фактуру оздоблення.