CHIFFON

antica-signoria-chiffon1

Chiffon – тонкошаровий матеріал (декоративне покриття) для декорування інтер’єрів з ефектом шовку. Ідеально підходить для таких приміщень як спальні, холи, коридори, бутіки і ресторани. Завдяки своїй пластичності матеріал можна виконувати в безлічі варіантів нанесення. Штукатурка Chiffon має явно виражений перелив, що дозволяє вигідно підкреслити ексклюзивність приміщення або зробити акцент на певній зоні.


Технологія нанесення та коротка характеристика продуктів:
Перший шар FISSATIVO ACRILICO 1:10,
Другий шар BIANCO PURO,
Третій шар CHIFFON

Тонування: Тонується грунтовка Bianco Puro і штукатурка Chiffon.

shifon

FISSATIVI ACRILICO 1:10 – високоякісний прозорий грунт-концентрат на акриловій основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню, вирівнює поглинаючу здатність підкладки. Розводиться в пропорції 1:10 – на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту.
Стандартне фасування: 25 л
Розведення: 1000% води.
Витрата: ок. 70 м. Кв. / 1 л концентрату
Нанесення: кисть або валик


BIANCO PURO – високоякісна водоемульсійна акрилова фарба-грунт. Володіє хорошими властивостями адгезії, утворює однорідний кольоровий фон для подальшого нанесення штукатурки CHIFFON. Тонується в колір, згідно маркування в каталозі CHIFFON С100 – З 347. Обов’язкове розведення водою в зазначених пропорціях.

Стандартна фасовка 14 л
Розведення: 40-50% води.
Витрата: 12 -14 м. Кв. в один шар / 1 л
Нанесення: поролоновий валик


CHIFFON (база SILVER / GOLD) – матеріал для декоративного оздоблення інтер’єру c ефектом шовкового покриття для внутрішнього використання. Готовий до використання.

Стандартна фасовка 15 л *
Витрата: 8 -10 м. Кв. в один шар / 1 л
Нанесення: металевий шпатель.


Відео нанесення декоративної штукатурки CHIFFON:

Ми допоможемо Вам підібрати декоративну штукатурку на будь-який смак та естетичні вподобання. В нас Ви можете придбати декоративну штукатурку для оздоблення своєї вітальні, коридору, кухні чи ванної кімнати. Наш салон ART FUSION знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул.15 квітня, 6-а (пр-ня зав. ОРІОН біля заправки ОККО). В нас ви можете побачити взірці та каталоги настінних декорів, підібрати колір та фактуру оздоблення.