Marmorino Pasta Media

marmorino_pasta

Marmorino Pasta Media – Colorificio Veneziano – це продукт, що складається з різної грануляції, особливих частинок мармуру.

В основу матеріалу входять вапняний розчин та інші добавки для полегшення на будь-якому типі поверхні створення основи. Продукт на основі вапна Marmorino Pasta Media містить високий ступінь випаровуваності та використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт, що розроблений спеціально для отримання глянцевої поверхні.

Технічні параметри

Специфічна вага: 1, 550 кг/ л.
Гранулювання: мін. 85% від 0,1 мм.
Затрати: близько 2 кг/ м2 кінцевої обробки.
Поставка: бляшані банки по 25 кг.
Зберігання: не переносить холод.

Технологія нанесення

Після підготовки поверхні, потрібно нанести Marmorino Pasta Media, використовуючи скребок, щітку та акрилові ізолятори. Для виконання нанесення, необхідно застосовувати нержавіючий шпатель, завдаючи матеріал рівномірно як гіпс товщиною близько в 2 мм. Завдавати даний матеріал варто з особливою обережністю, оскільки наносячи перший шар штукатурки можна досягти бажаного ефекту.

Через 24 години після нанесеного першого шару, можна приступати до нанесення другого, застосовуючи сталевий шпатель, проте шар має бути тоншим, ніж раніше. Завдавати матеріал потрібно ретельно та акуратно, при цьому надаючи на шпатель малий тиск. У міру висихання при розгладженні матеріалу необхідно посилювати тиск.