Фасадна штукатурка Chemiplast RESIMARM

Тонкошарова штукатурка RESIMARM від виробника Chemiplast ідеально підходить для фасадів будинків і декорування внутрішніх приміщень. Це продукт на натуральній сировині, вироблений з чистого, нефарбованого мармуру. Відмінний еластичний матеріал, дуже міцний і зовсім не змінює своєї структури й вигляду.

Фасад будинку облицьований мінеральною штукатуркою RESIMARM:

Фасад з мінеральної штукатурки RESIMARM

Продукт виготовлений зі спеціальної крихти відбірного та промитого мармуру, скріпленої акрилово-синтетичними смолами у вигляді емульсії, готовий до вживання. Не потребує ніяких розчинників, достатньо просто розмішати електричним міксером.

Фасадна штукатурка з натурального мармуру, вигляд будинку:

Фасадна штукатурка

Отримане покриття є механічно міцним, стійким до атмосферних впливів. Матеріал екологічно чистий, не займистий і не токсичний. Можливе нанесення мінеральної фасадної штукатурки RESIMARM на бетонні, гіпсові, оштукатурені поверхні, а також на гіпсокартонні плити, системи утеплення тощо.

Покриття будинку мармуровою штукатуркою RESIMARM:

фасад будинку з натуральної штукатурки

Достатньо велика кольорова гама декоративної штукатурки, дозволяє комбінувати та поєднувати різні кольори натурального мармуру та забеспечує втілення будь-яких задумів власників будинків, архітекторів та дизайнерів.

Кольорова гама декоративної штукатурки RESIMARM Chemiplast:

Каталог кольорів RESIMARM

Повністю ознайомитися з взірцями декоративної штукатурки в Тернополі ви можете в наших салонах мережі ART FUSION або на нашому сайті. В нашому салоні ми надамо Вам професійну консультацію відносно особливостей застосування та нанесення мінеральної штукатурки RESIMARM, прорахуємо розхід, також в нас можна замовити послугу дизайну фасаду з 3D-візуалізацією.

3D-візуалізація фасаду будинку з декоративною штукатуркою RESIMARM:

дизайн фасаду будинку

Також салон ART FUSION співпрацює з бригадою висококваліфікованих майстрів, які одні з перших почали працювати з мінеральною штукатуркою в Тернополі, на їх рахунку вже не один десяток будинків облицьованих саме штукатуркою RESIMARM, фото їх робіт Ви саме можете побачити на цій сторінці. Отже якщо Вам потрібна професійна бригада майстрів по натуральній фасадній штукатурці то звертайтеся в наші салони, будемо раді допомогти.

Фото фасаду будинку з штукатуркою RESIMARM:

майстер по мінеральній штукатурці

Купити фасадну штукатурку в Тернополі ви можете в наших салонах мережі ART FUSION (контакти).