Кутові елементи з гіпсу

кути з гіпсу

Кутові елементи з гіпсу призначені для з’єднання двох багетів, які йдуть перепендикулярно один до одного і таким чином утворюють декоративну рамку.
В нашому салоні представлена велика кількість гіпсових декорів, також можливе виготовлення гіпсових виробів на замовлення по індивідуальній формі.

Кути з гіпсу:

[nggallery id=30]

Гіпс є екологічно чистим природним матеріалом, служить основою для декоративної гіпсової ліпнини. Гіпсова ліпнина шанована безліччю майстрів у всьому світі. Саме гіпс дозволяє втілити в скульптурі всю багатогранність і тонкість людських почуттів. Гіпсової ліпнини немає рівних в здатності художньо збагатити декорування інтер’єру та екстер’єру.

Як зберігати ліпні вироби з гіпсу до їх монтажу?

Щоб ліпні вироби не деформувалася і не пліснявіли до того як буде проведений монтаж, обов’язково дотримуються правил зберігання:

Карнизи з гіпсу і тяговий матеріал викладають на рівну поверхню, притиснувши, один до одного з усіх боків. Дрібні вироби з малюнком необхідно викласти з пакувальних коробів.

Умови для установки ліпних виробів з гіпсу:

Дуже важливо знати, що приміщення не має усадки фундаменту (у випадку, якщо будівля сідає, має тріщини, між стелею і стіною, в кутах, на стінах і стелях, гіпсові вироби так само будуть їх повторювати).

Гіпсові вироби є всього лише красивим декором, але не є скріплюючим матеріалом.
Ліпнину не встановлюють на штукатурні сітки, на місцях установки ліпнини наносять засічки.
Важкі гіпсові вироби з ліпнини додатково зміцнюються дюбелями.
Для ліпнини з гіпсу не потрібно дорогих клеїв, гіпсова ліпнина монтується на гіпсових сумішах.
На стелі з гіпсокартону в місцях важких розеток і карнизів, потрібно додаткові профілі (підсилюють щоб уникнути прогинів).
Для монтажу гіпсових врізних стельових розеток монтується стеля з двох шарів гіпсокартону.
Для установки гіпсової ліпнини на короба і багаторівневі стелі, бажано перед їх проектуванням, знати розміри виробів з гіпсу, інакше бажана для вас гіпсова ліпнина може не підійти в розмір короба.
Ліпнину встановлюють на стартову стяжку, після установки гіпсової ліпнини, шпаклюють стіни і стелі фінішною шпаклівкою.
Тяговий матеріал ліпнини з гіпсу бажано встановлювати сирим.

Якщо потрібна гіпсова ліпка в м.Тернопіль, то завітайте в наш салон Art fusion, що по вул. 15 квітня, 6а, тел. 067 146 59 62